about-restaurant

Ласкаво просимо у світ по-домашньому смачної, італійської кухні! Кафе «Prego», що вже полюбилося багатьом киянам і гостям столиці, відкриває для Вас свої двері! У центрі Києва, всього у хвилинці від Хрещатика для Вас завжди світить сонце і підрум'янюється італійська фірмова піца!

Уявіть собі: ви сидите у затишному ресторанчику біля каміна. Праворуч від Вас молода закохана пара, захоплена одне одним, наминає піцу і равіолі. У дальньому кінці залу веселиться велика галаслива сім'я, віддавши перевагу японським суші, сашимі і роллам, а біля бару два бездоганно одягнених джентльмена укладають угоду за чашкою еспрессо ...

Візитна картка «PREGO» - висока якість страв, демократичні ціни і увага до кожного Гостя, а «фішкою» меню є домашня італійська паста і равіолі, які готуються на очах у відвідувачів, в унікальній пастомашіні LA MONFERRINA. Всі продукти постачаються прямо з Італії, а паста і тісто для піци готуються тільки з особливого борошна твердих сортів грубого помелу. І сидячи, тут, на затишній канапці і накручуючи на вилку широку макаронину, зажмурюєш очі від задоволення. Неймовірно смачно, корисно і абсолютно не калорійно! Смак кожної страви гідно підкреслять вина Італії, Чилі, Франції а також легкі домашні вина.

Увесь ресторан, як і належить, розділений на два зали. При цьому, вільних місць немає ні в одному, ні в іншому: сніданок тут плавно перетікає в обід, а обід - у вечірній відпочинок. Одним словом, тут смачно і весело!

Тут Ви відчуєте, як метушня і хвилювання йдуть далеко-далеко, а чарівна країна Італія зустрічає Вас теплом і привітністю, похитуючи на легких середземноморських хвилях, занурює в особливий світ, де вічно панують добро і любов!

interior
Prego Cafe