about-restaurant

Ласкаво просимо у світ по-домашньому смачної, італійської кухні! Кафе «Prego», що вже полюбилося багатьом киянам і гостям столиці!

Візитна картка «PREGO» - висока якість страв, демократичні ціни і увага до кожного Гостя, а «фішкою» меню є домашня італійська паста і равіолі, які готуються на очах у відвідувачів, в унікальній пастомашіні LA MONFERRINA. Всі продукти постачаються прямо з Італії, а паста і тісто для піци готуються тільки з особливого борошна твердих сортів грубого помелу. І сидячи, тут, на затишній канапці і накручуючи на вилку широку макаронину, зажмурюєш очі від задоволення. Неймовірно смачно, корисно і абсолютно не калорійно! Смак кожної страви гідно підкреслять вина Італії,  а також легкі домашні вина.

Увесь ресторан, як і належить, розділений на два зали. При цьому, вільних місць немає ні в одному, ні в іншому: сніданок тут плавно перетікає в обід, а обід - у вечірній відпочинок. Одним словом, тут смачно і весело!

Тут Ви відчуєте, як метушня і хвилювання йдуть далеко-далеко, а чарівна країна Італія зустрічає Вас теплом і привітністю, похитуючи на легких середземноморських хвилях, занурює в особливий світ, де вічно панують добро і любов!

interior
Prego Cafe